Djelatnici

Ravnatelj

Mladen Pavetić

nastavnik – savjetnik

Administrativna služba

Barica Hitrec

voditeljica računovodstva

Lidija Pelko

tajnica

Martina Škof Sviben

administrativna radnica

Stručne suradnice

Valentina Buden Šlibar (z. Sanja Sambolić)

pedagoginja

Silvija Dedović

knjižničarka

Marija Vragović

psihologinja

Stručno vijeće hrvatskog i latinskog jezika

Kristina Belko-Krsnik

nastavnica hrvatskog jezika

Astrid Milunović

nastavnica latinskog jezika – mentorica

Marina Rod Kralj

nastavnica hrvatskog jezika, voditeljica smjene

Ivančica Tomorad

nastavnica hrvatskog jezika – savjetnica

Martina Sviben

nastavnica hrvatskog jezika, voditeljica vijeća

Stručno vijeće stranih jezika

Melani Brezak

nastavnica njemačkog jezika

Jasna Buljan (z. Božica Rudnički)

nastavnica engleskog jezika – mentorica

Petra Gorički

nastavnica engleskog jezika

Nataša Krajačić

nastavnica njemačkog jezika – savjetnica

Jasna Polanović

nastavnica engleskog jezika – mentorica, voditeljica vijeća

Ana Rihtarić

nastavnica njemačkog jezika

Zoran Sesar

nastavnik engleskog jezika

Martina Totović (z. Jasminka Presečki)

nastavnica njemačkog jezika

Stručno vijeće prirodne grupe predmeta i tjelesne i zdravstvene kulture

Vladimir Bošnjak

nastavnik fizike

Iskra Joć

nastavnica matematike – savjetnica

Suzana Kapec

nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

Božena Palanović

nastavnica matematike – savjetnica

Anita Pavlek

nastavnica biologije i kemije – mentorica, voditeljica vijeća

Saša Peričak

nastavnik biologije – mentor

Katarina Sokolić

nastavnica matematike i fizike

Vesna Svrtan

nastavnica matematike, ispitna koordinatorica

Maja Vančina Mitrečić

nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

Stručno vijeće društvene grupe predmeta i umjetnosti

Martina Bistrović

nastavnica vjeronauka – mentorica

Birgit Brlečić

nastavnica likovne umjetnosti

Mateja Celenko

nastavnica sociologije

Ivo Dragić

nastavnik psihologije

Ana Hudi

nastavnica filozofije, etike i logike – mentorica, voditeljica vijeća

Ines Lončar

nastavnica glazbene kulture

Kristijan Lončarić

nastavnik povijesti

Davorka Pelko

nastavnica geografije – savjetnica

Snježana Švaljek

nastavnica povijesti

Stručno vijeće elektrotehnike i računalstva

Dubravko Čubek

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Vladimir Klapač

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – savjetnik, voditelj vijeća

Tomislav Pavlek

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Vesna Pisačić

nastavnica informatike – savjetnica

Bojan Rogina

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Srećko Sviben

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Krešimir Varga

nastavnik informatike – mentor

Stručno vijeće prometa, ekonomije i prava

Ivanka Ferišak

nastavnica pravne grupe predmeta

Diana Javorek

nastavnica ekonomske grupe predmeta – savjetnica, satničarka

Stjepan Pisačić

nastavnik prometne grupe predmeta – savjetnik, voditelj vijeća

Ivan Puček

nastavnik prometne grupe predmeta

Beatricia Srečić Marković

nastavnica ekonomske grupe predmeta

Goran Šalika

nastavnik prometne grupe predmeta – savjetnik, zamjenik ispitne koordinatorice

Ljiljana Varga

nastavnica ekonomske grupe predmeta

Tehnička služba

Blaženka Grman

spremačica

Emica Majdak

spremačica

Gordana Martinec

spremačica

Danijela Smetiško (z. Ivana Šalika)

spremačica

Anđelko Varga

domar
Skip to content