Djelatnici

Ravnatelj

Mladen Pavetić

ravnatelj

Administrativna služba

Barica Hitrec

voditeljica računovodstva

Lidija Pelko

tajnica

Martina Škof Sviben

administrativna radnica

Stručne suradnice

Silvija Dedović

knjižničarka

Stela Škrlec

pedagoginja

Marija Vragović

psihologinja

Stručno vijeće hrvatskog i latinskog jezika

Kristina Belko-Krsnik

nastavnica hrvatskog jezika

Astrid Milunović

nastavnica latinskog jezika – mentorica

Marina Rod Kralj (z. Ivana Pikutić)

nastavnica hrvatskog jezika

Martina Sviben

nastavnica hrvatskog jezika

Ivančica Tomorad

nastavnica hrvatskog jezika – savjetnica, voditeljica vijeća

Stručno vijeće stranih jezika

Melani Brezak

nastavnica njemačkog jezika – mentorica

Jasna Buljan

nastavnica engleskog jezika – mentorica, voditeljica vijeća

Petra Gorički

nastavnica engleskog jezika

Nataša Krajačić

nastavnica njemačkog jezika – savjetnica

Jasna Polanović

nastavnica engleskog jezika – mentorica

Ana Rihtarić

nastavnica njemačkog jezika

Zoran Sesar

nastavnik engleskog jezika

Martina Totović

nastavnica njemačkog jezika

Stručno vijeće prirodne grupe predmeta i tjelesne i zdravstvene kulture

Iskra Joć

nastavnica matematike – savjetnica, voditeljica vijeća

Suzana Kapec

nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

Božena Palanović

nastavnica matematike – izvrsna savjetnica

Anita Pavlek

nastavnica biologije i kemije – savjetnica

Saša Peričak

nastavnik biologije – savjetnik

Katarina Sokolić

nastavnica matematike i fizike

Vesna Svrtan

nastavnica matematike

Maja Vančina Mitrečić

nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

Stručno vijeće društvene grupe predmeta i umjetnosti

Martina Bistrović (z. Krunoslav Podhraški)

nastavnica vjeronauka – savjetnica

Birgit Brlečić Pavlek (z. Ana Lukina)

nastavnica likovne umjetnosti

Mateja Celenko

nastavnica sociologije

Ana Hudi

nastavnica filozofije, etike i logike – mentorica

Lana Kocman

nastavnica glazbene kulture

Maja Kotarski

nastavnica psihologije

Kristijan Lončarić

nastavnik povijesti, voditelj smjene, satničar i zamjenik ispitnog koordinatora

Davorka Pelko

nastavnica geografije – savjetnica, voditeljica vijeća

Snježana Švaljek

nastavnica povijesti

Stručno vijeće elektrotehnike i računalstva

Dubravko Čubek

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Vladimir Klapač

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – savjetnik, voditelj vijeća

Ivana Kostanjevečki Čagalj 

nastavnica elektrotehničke grupe predmeta

Tomislav Pavlek

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – savjetnik

Vesna Pisačić

nastavnica informatike – izvrsna savjetnica

Srećko Sviben

nastavnik elektrotehničke grupe predmeta – mentor

Krešimir Varga

nastavnik informatike – mentor

Stručno vijeće ekonomije i prava

Ivanka Ferišak

nastavnica pravne grupe predmeta, voditeljica vijeća

Beatricia Srečić Marković

nastavnica ekonomske grupe predmeta

Ljiljana Varga

nastavnica ekonomske grupe predmeta

Stručno vijeće prometa

Diana Javorek

nastavnica ekonomske grupe predmeta – izvrsna savjetnica

Ivana Matečić

nastavnica prometne grupe predmeta

Stjepan Pisačić

nastavnik prometne grupe predmeta – savjetnik, voditelj vijeća

Goran Šalika

nastavnik prometne grupe predmeta – izvrsni savjetnik, ispitni koordinator i voditelj vijeća

Tehnička služba

Blaženka Grman

spremačica

Gordana Martinec

spremačica

Ivana Šalika

spremačica

Anđelko Varga

domar
Skip to content